Vyzrajte na vlezlou zimu s kvalitními krbovými kamny!

Přicházíte v zimě z práce domů, s šálkem čaje nebo sklenkou dobrého vína usedáte na gauč připraveni relaxovat a v koutě místnosti tiše praská dřevo a příjemně hřeje… Proč pořád jen snít? Na českém trhu s krbovými kamny je již spoustu let významným hráčem společnost hede kamna, díky které se vaše sny o „teplu domova“ stanou skutečností.

Originální design a dokonalá funkčnost v jednom!

Díky mnohaletým zkušenostem dokáže společnost hede kamna nabídnout širokou škálu kvalitních krbových kamen, vložek, zahradních grilů i krbů, a to díky výhradnímu zastoupení osvědčených výrobců krbových kamen. Díky tomu si můžete vybrat nejen minimalistická designová krbová kamna, jako jsou ty od dánské společnosti Aduro, ale třeba i litinová německá kamna značky Leda nebo dánská krbová kamna Heta, která jsou určená do nízkoenergetických domů.

O to, že si vyberete vždy ideální kamna pro svůj byt či dům, se spolehlivě postará tým profesionálů heda kamna s několikaletými zkušenostmi z výroby, vývoje i certifikace krbových kamen. Díky jejich pomoci při nákupu máte jistotu, že nová krbová kamna zapadnou do vašeho domu či bytu nejen po designové stránce, ale především po té funkční.

Teplo celou noc zařídí kamna s dvojím spalováním

Pořídit si krbová kamna a užívat si jejich příjemné teplo je jedna věc, ale co v noci? Komu se chce vstávat a přikládat? A komu by se chtělo probouzet se do chladu? Pusťte tyhle starosti z hlavy, mají poměrně jednoduché řešení, kterým jsou kamna s dvojím spalováním. V těchto kamnech je kyslík přiváděn nad zónu hoření, kamna si určují jeho přijaté množství a nasávají jej díky podtahu komína. Kromě toho však produkují mnohem nižší objem emisí a prodlužují dobu hoření během noci. A pokud si chcete sálání tepla udržet co nejdéle, „nakrmte“ kamna před spaním kvalitními dřevěnými peletami.

Na předních příčkách žebříčku oblíbených krbových kamen se jednoznačně drží litinová krbová kamna. A to hned z několika důvodů:

• zaručují perfektní výhřevnost,
• jsou vyrobené z robustního materiálu,
• mají dlouhodobou životnost
• a jsou charakteristické dokonalým a čistým spalováním.

Do posledního detailu propracovaný design litinových krbových kamen z nich dělá ideálního společníka jak do moderních minimalistických prostor, tak i na chalupy a chaty. Výhodou použité litiny je její rovnoměrné přijímání i vydávání tepla, které z kamen sálá i po jejich vyhasnutí. Jestliže máte zajištěný dostatečný objem dřeva a líbí se vám pohled na rudě žhnoucí polena, jsou pro vás litinová krbová kamna ideální volbou.

Kamna nepatří jen na zem, pověste je na stěnu

Ne, neděláme si legraci, stěnu i u vás doma mohou zdobit závěsná krbová kamna. A to ať už z důvodu úspory prostoru v menších místnostech nebo z čistě designového aspektu. Závěsná krbová kamna totiž představují moderní a čím dál oblíbenější řešení a jsou dominantním prvkem celé místnosti. I tak ale zůstává závěsným krbovým kamnům jejich hlavní vlastnost: během pár minut prohřejí celou místnost, ve které se tak vmžiku rozlije pohodová atmosféra.

Ať už si vyberete závěsná krbová kamna nebo kterákoliv jiná, nezapomeňte je doplnit o krbové příslušenství. V heda kamna si pro vás připravili široký sortiment produktů, které se vám jednoznačně budou hodit. Rozhodně to je krbové nářadí, které můžete nejen designově skvěle sladit s podobou krbu, ale které je hlavně nepostradatelným pomocníkem při přikládání i vymetání popela. Stejně nezbytným doplňkem jsou krbové koše, do kterých můžete naskládat dřevo či pelety a bez zašpinění okolí je přenést ke krbu i vedle něj skladovat. A pro opravdové fajnšmekry máme malou lahůdku: pořiďte si ke kamnům Aduro speciální aplikaci Aduro Smart Response pro smartphone či tablet, díky které budete mít dokonale pod kontrolou ovládání vašich krbových kamen. Aplikace vám doporučí nejen kdy je ideální čas pro přiložení, ale dozvíte se díky ní i přesná data o teplotě uvnitř kamen i o procesu spalování.

www.krbova- kamna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *