Zahradní technika od Hondy

Je váš vysněný anglický trávník v nedohlednu? Pojďte to změnit! Spolu se sekačkami Honda, které zaujmou každého zákazníka, ať už se jedná o majitele předzahrádky, zahrady či farmáře, to budu snadné. Zahrada se klidně může směle probudit ze zimního spánku.

Co čekat od modelů Honda?

Jedno mají stroje Honda společné, a to jednoznačnou kvalitu. Technologie jdou dopředu a spolu s nimi se posouvá i Honda. Standardem se pak stává vysoká odolnost a dlouhá životnost je samozřejmostí. Přednosti sekaček Honda je snadné ovládání, plynulé a přesnější ovládání rychlosti jízdy, nebo Optiflow, kdy se zlepšuje sběrný výkon sekačky.

I elektrické sekačky stojí za to

Malý trávník či předzahrádka si žádají elektrickou sekačku. Pořádnou a efektivní, aby trávník ve výsledku zůstal dokonale čistý. Díky funkci optiflow, kterou disponují tyto modely od Hondy, dochází k 95% sběru trávy. Speciální dvojitý nůž, který si poradí i s tvrdou překážkou, je předností elektrických sekaček. A kabel? Ten je hlídán speciálním úchopem, jehož konstrukční vlastnosti zamezí napínání a vytržení kabelu.

Proč investovat do motorových sekaček Honda

Modelová nabídka travních sekaček Honda reaguje na požadavky zákazníků, technologické pokroky a trh. Čtyřtaktní motorové sekačky Honda se od těch ostatních liší řadou vlastností. Jde o mulčovací systém, systém intuitivního ovládání, plynulost jízdy a použité kvalitní materiály. Nabídka motorových sekaček je rozmanitá a vyberete si tak to, co bude vaší zahradě sedět nejvíce.

Kdo seká za vás?

Robotická sekačka Miimo seká za každého počasí, ve dne i v noci. Navíc se tato robotická sekačka obejde i bez vás. Naprogramujete ji tak, aby sekala pouze tam, kde je žádáno. Žádné zničené záhony, je tu totiž vodící drátek, kterým vymezíte prostor pro Miimo. Robotická sekačka se přizpůsobí rozloze, chodníku, záhonům i kytkám.

Více informací naleznete na www.hondastroje.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *