Zajímáte se o tepelné čerpadlo? Oslovte profesionály

Tepelné čerpadlo – alternativní zdroj obnovitelné energie – je hit poslední doby. Dle průzkumů dokáže snížit provozní výdaje nemovitosti i o více než 50 procent!
Tepelné čerpadlo se používá k vytápění rodinných domů i velkých provozů, ohřevu teplé vody, klimatizaci nebo vyhřívání bazénů. Jeho instalace však vyžaduje důkladnou přípravu a odbornou montáž. Principy návrhu a zapojení tepelných čerpadel se totiž značně odlišují od systémů s kotli na plyn nebo elektřinu. Z toho důvodu experti nedoporučují nákup této techniky v e-shopu či topenářském velkoobchodu.
Pokud se zajímáte o tepelné čerpadlo, kontaktujte značkové prodejny IVT Centrum sdružující zkušené instalační firmy. Některé z nich už realizovaly tisíce instalací tepelných čerpadel IVT.
Tepelné čerpadlo si také můžete nechat bezplatně navrhnout online.Do online formuláře zapíšete pouze tepelnou ztrátu objektu, eventuálně velikost vytápěné plochy, údaje o zateplení domu a podlahovém vytápění. Můžete dát přednost jednomu ze systémů tepelného čerpadla: země/voda, vzduch/voda, vzduch/vzduch, nebo Vám i v tomto poradí odborníci. Informujte jerovněž o tom, zda lze na Váš pozemek nainstalovat plošný kolektor.

Výhodou značky IVT je úzká specializace

Švédská značka IVT se zaměřuje pouze na vývoj a výrobu tepelných čerpadel, což představuje konkurenční výhodu. Díky této specializaci a více než 40 letům zkušeností získala v oboru jednoznačnou převahu. V současnosti náleží do koncernu BOSCH ThermotechnikGmbH, který je největším dodavatelem topenářské techniky v Evropě.
V České republice je IVT nejprodávanější značka tepelných čerpadels více než11 000 realizacemi. Její technická řešení už získala prestižní ocenění, například instalace tepelného čerpadla pro Dům roku 2015, brněnský rodinný dům.

Vždycky je to o lidech

Kvalita výrobkůvšak zdaleka není všechno. Jen díky schopným lidem – vysoce profesionálnímspolupracovníkům– dodává IVT čerpadla, která pracují spolehlivě, úsporně a prakticky bez servisu. Asi se nebudete divit tomu, že i zde seuplatnily zlaté české ruce a naše firmy už IVT čerpadla instalovaly v Německu, Francii, Belgii i v jejich domovském Švédsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *