Zaměřeno na detail: zvyšte komfort svého bydlení díky římský roletám

Je až podivuhodné kolik málo stačí, aby se interiér rozzářil a získal novou tvář. Stačí k tomu trochu čas, pár nápadů a římské rolety. Ano. Římské rolety patří totiž k unikátnímu způsobu interiérového stínění. Nejenže skvěle plní svou praktickou funkci, ale na rozdíl od ostatních rolet nabízí i skutečný design.

Spokojte se jen s tím nejlepším

Látkové rolety všeobecně nabízejí ten nejvyšší komfort. A to nejen v oblasti designu, ale také po své funkční stránce. Přestože by se mohlo zdát, že tradičnější žaluzie ochrání interiér před slunečními paprsky a vysoké teplotě lépe než látkové rolety, opak je pravdou. Látkové rolety chrání váš interiér stejně, možná i lépe než žaluzie. Kromě svých funkčních vlastností, nabízí i design, který může zvýšit komfort interiéru o několik tříd. Pokud se chcete v interiéru přenést ještě o kapku výš, doporučujeme sáhnout po římských roletách. Jsou se šité z několika stejně širokých pruhů látky, které se při vytahování pravidelně skládají. Tento sklad pak působí velice elegantně a vypadá ještě lépe, než když jsou rolety stažené. Navíc způsob jakým, jsou pruhy prošité k sobě, vypadá velice komfortně. Světlo, které roletami prosvítá, zvýrazňuje prošití, čímž se efekt znásobuje.

Vsaďte na technologickou jedničku

Římské rolety jsou i po technologické stránce unikátní. Jsou nenáročné na údržbu, a to právě díky jejich složení. Pruhy sešitých látek se nepokrčí, díky odpruženým vyztužím, které látku drží neustále vypnutou. Tvar a přesnost zavěšené látky je zaručena již výrobou, kdy jsou rolety vyráběny na patentovaném vertikálním laserovém zařízení, který její tvar i po zavěšení zaručuje. Nemusíte se obávat ani dvou visících rolet vedle sebe. Jejich výroba je plně automatická a v případě, že si vybíráte římské rolety, které by měli být těsně vedle sebe, vyrábí se tak, aby vypadaly totožně. Po hygienické stránce nemusíte mít žádné obavy, látka se dá jednoduše sundat a vyprat.
Chcete-li zvýšit komfort svého bydlení, sáhněte po římských roletách. Nezískáte jen okouzlující prvek vašeho interiéru, ale také funkční interiérové stínění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *