Zásuvková chladnička Hotpoint

Skrytý trumf vaší kuchyně

Praha, 28. května 2015 – Nudí vás klasické pojetí kuchyně a toužíte po něčem speciálním? Značka Hotpoint nabízí řešení pro změnu konceptu chlazení ve vaší kuchyni. Vestavná zásuvková chladnička BDR 190 AAI/HA totiž využívá ke skladování potravin dvě široké zásuvky umístěné pod pracovní deskou kuchyně. Díky tomu plně využijete úložný prostor a zároveň máte potraviny ihned po ruce.
Vestavná chladnička šíře 90 cm disponuje dvěma praktickými objemnými zásuvkami umístěnými pod pracovní deskou. Plně výsuvné a vyjímatelné zásuvky usnadňují přístup k uloženým potravinám a to i k těm v zadní části chladničky. Vnitřní rozložení chladničky je flexibilní a díky speciálním přihrádkám a boxům je možné prostor zorganizovat podle individuálních představ. Spodní zásuvka, jejíž teplota se pohybuje v rozmezí od 2 do 4°C, je ideální pro sýry, maso a ryby, zatímco horní zásuvka s 5 až 7°C je vhodná pro uložení zeleniny, ovoce, jogurtů, vajec, másla nebo vína.
K příslušenství patří zásobník na vejce, dóza na máslo, dvě nerez nádoby s průhledným plastovým víkem, box na maso, dvě zásuvky na zeleninu a ovoce, držák lahví a variabilně rozložitelný držák na tři lahve vína umístěný ve stropě horní zásuvky. Zásuvková chladnička tak nabízí praktické skladování potravin v čistém objemu 150 litrů a s minimální spotřebou v energetické třídě A+.
Rozměry jsou 83,5 x 90 x 54,7 cm (V x Š x H). Chladnička je dodávána jako plně vestavná, tedy s nutností montáže kuchyňských čelních dvířek, případně s možností dokoupení originálních nerezových dvířek. Doporučená maloobchodní cena je 32 490 Kč, průměrná prodejní cena je 24 990 Kč.

Pro více informací kontaktujte:
Kristina Hlaváčková, PR Manager
Indesit Company Česká s.r.o.
Lihovarská 1060/12
190 00 Praha 9
GSM: +420 737 388 834
Email: kristina.hlavackova@indesit.com

________________________________________
Indesit Company

Indesit Company je druhým největším výrobcem bílé techniky v Evropě, první na evropském trhu volně stojících spotřebičů a jedničkou na italském trhu vestavných spotřebičů. Působí ve 24 zemích po celém světě a každý rok prodá na 15 milionů kusů domácích spotřebičů vyrobených v 17 továrnách v Itálii, Velké Británii, Polsku, Rusku a Turecku. V portfoliu společnosti jsou domácí spotřebiče značek Hotpoint a Indesit a příslušenství a čistící prostředky vlastní značky Professional. Hotpoint a Indesit nabízí vysoce kvalitní domácí spotřebiče, jež se vyznačují nejen moderním designem, ale také nejnovějšími technologiemi a promyšlenými funkcemi. V nabídce naleznete kompletní sortiment voně stojících i vestavných spotřebičů pro domácnost – pračky a pračky se sušičkou, sušičky, chladničky, mrazničky, myčky, varné desky, pečící trouby, mikrovlnné a parní trouby, sporáky, vinotéky a kávovary. Na konci roku 2014 se Indesit Company se všemi svými značkami stala součástí Whirlpool Corporation.

Hotpoint – „Naše myšlenky pro váš domov“

Značka Hotpoint patří do portfolia společnosti Indesit Company. Jejím předchůdcem je značka Hotpoint-Ariston, resp. Ariston, která byla historickou značkou společnosti Indesit již od jejího vzniku v 60. letech 20. století. Hotpoint spojuje silný mezinárodní potenciál britské značky Hotpoint a italskou tradici produktů Ariston. Spotřebiče značky Hotpoint představují technologii High Definition, která přináší kombinaci inovací designu, funkcí a vlastností domácích spotřebičů, mnohdy unikátních patentů, pro co nejúčinnější, nejefektivnější a nejsnazší vaření, pečení, chlazení, mytí, praní a sušení. High Definition se prolíná všemi produkty, vestavnými i volně stojícími, a znamená záruku prvotřídního designu a výkonu, kvalitní a příjemnou péči o rodinu a domácnost, stejně jako maximální šetrnost k životnímu prostředí.
Pod značkou Hotpoint se skrývá řada zajímavých sestav, včetně úsporných chladniček Hotpoint Evolution s technologií využívající aktivní kyslík nebo extra účinných praček a sušiček Hotpoint Futura nebo Hotpoint Aqualtis s technologií Direct Injection. Vestavné spotřebiče Hotpoint Luce jsou nabyté technologickými inovacemi, jež zajišťují nejen maximální výkon při minimální spotřebě energie, ale také vysoký uživatelský komfort. Novinkou v sortimentu značky Hotpoint jsou kuchyňské dřezy a vodovodní baterie, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale také dokonale esteticky sladěné s varnými deskami Hotpoint.

________________________________________
Další informace o značkách a společnosti najdete na:
WEB: www.hotpoint.cz
Facebook: www.facebook.com/hotpoint.cz.sk
Youtube: www.youtube.com/hotpointczsk

 

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *