Zásuvky a vypínače s nádechem nostalgie

Mnozí vypínače možná chápou jenom jako nenápadné doplňky interiéru, ty jsou však onou pověstnou třešničkou na dortu celého interiéru.
Všechny kvalitní vypínače a zásuvky musí zaujmout především svou dokonalou funkčností, důležitými parametry, jež se významně podílejí na uživatelském komfortu, jsou však i ovládání a zabezpečení. Moderní stěnové elektroinstalace vynikají nejen perfektní funkčností, ale také variabilitou, související s designem, díky níž se dovedou přizpůsobit jakémukoliv typu obytného prostoru.

Obzor Zlín
Obzor Zlín

V souvislosti s aktuálními trendy se pozornosti bytových návrhářů v poslední době těší zejména nadčasový design, inspirovaný prvky moderního minimalismu a původního baťovského stylu. Kolekci RETRO vypínačů, která najde své uplatnění v interiérech laděných do rustikálního, starobylého nebo vintage stylu, má ve svém bohatém portfoliu také česká společnost OBZOR, zaměřená převážně na výrobu a distribuci drobných elektromechanických prvků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Tyto vypínače těží z krásy keramiky, dřeva a skla, nabízejí příjemný uživatelský komfort a skutečně sofistikovaný vzhled, umocněný možností vzájemné kombinace určitých prvků a materiálů.

Nejen v této řadě, ale i v ostatních (DECENTE, ELEGANT, VARIANT) si můžete dopřát jak nástěnné vypínače, tak i termostaty, snímače pohybu a otočné stmívače a doplnit je o bezdrátová tlačítka a podobně. K dispozici jsou i produkty s krytím IP44, určené pro vysoce namáhané prostory s prašným a vlhkým prostředím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *