Zbavte se chuchvalců prachů jednou provždy!

O čisté a uklizené domácnosti sní spousta žen. Ve výsledku se však omezíme jen na každodenní omytí nádobí od večeře, spláchnutí vany a o víkendu nutíme sebe i potomky do praní, žehlení a vysávání. Zastavte se a nechte techniku pracovat za vás. Robotický mop Virobi, který se samostatně pohybuje na podlaze, shromažďuje a zadržuje prach i chlupy na elektrostatickém hadříku, je tak ideálním společníkem vhodným i pro alergiky. Stačí pouze naprogramovat jediným tlačítkem a dát si jednoduše nohy na stůl.

Je to proto, že Vileda Virobi je jednoduchý robotický mop, který bez problému vyčistí podlahy podél zdí. Zároveň díky své speciální konstrukci a výšce pouhých 5,5 cm se pohodlně dostane i pod většinu nábytku, kam běžnou prachovkou nezajedete. A vy tak můžete v klidu a nerušeně relaxovat. Malého pomocníka ocení zejména alergici, kteří dbají důrazněji na čistotu, avšak díky svému pracovnímu tempu nestíhají uklízet dostatečně často. Stačí zmáčknout jedno tlačítko a Virobi za vás sám vygruntuje celý byt. Pokud narazí na překážku, odrazí se a pokračuje dál.

„Elektronická prachovka“ od Viledy běží na dobíjecí baterie bez potřeby kabelů, robůtka tedy můžete nechat pracovat zcela samostatně. Přístroj nastavíte na 30 minutový nebo 90 minutový program a s klidným svědomím můžete vyrazit do práce nebo si odskočit ke kamarádce na kafe. A až se vrátíte domů, nečeká na vás fůra práce, ale perfektně čistá podlaha.

Robotický mop Virobi je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu nebo na
e-shopech ho seženete za cenu od 899,-Kč.

Více informací na www.vileda.cz

http://www.vileda.cz/cs/produkty/roboticke-mopy-a-vysavace/virobi-roboticky-mop/

http://www.vileda.cz/cs/produkty/roboticke-mopy-a-vysavace/nahradni-uterky-pro-virobi/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *