Zima jako ideální doba pro instalaci garážových vrat

Chladno, venku většinu dne ponuré šero, a tak sychravo, že ani čepice už nestačí ohřát zmrzlé uši. A možná se budete divit, ale právě teď je ta nejlepší doba pro instalaci rolovacích garážových vrat Minirol!

1.  Výroba vrat nespí ani v zimě

Od března, s příchodem prvních teplejších slunečních paprsků, nám přilétají do poštovní i e-mailové schránky Minirolu první poptávky po instalaci garážových vrat. V létě pak zákazníci řeší spíše starosti spojené s dovolenou. V září a říjnu se vrací fronta nových zájemců – těch, co to na jaře odložili na později. Dále se už zájemci zase pomalu ukládají do dlouhého zimního spánku – a přitom od listopadu až do února je ideální doba pro montáž vrat!

Právě v tuto dobu přichází nejméně poptávek a vy můžete mít svá nová vrata v garáži cobydup. Zároveň nejsou ani naši technici tolik pracovně vytížení, takže čekací lhůta na montáž vrat je výrazně kratší než jiné měsíce uprostřed sezóny.

2.  Materiály zvládnou i mínusové teploty

Montáži vrat nebrání ani nízké teploty. Jsou typy prací, u kterých si musíte dát pozor na teplotu – mezi ně patří například betonování, lakování nebo natírání fasády. Schnoucí materiály a nátěry totiž vyloženě vyžadují plusové teploty. Garážová vrata Minirol připevňujeme mechanicky bez nutných zásahů do domu či fasády, takže nic nebrání jejich instalaci. I kdyby bylo mínus deset. Montéři přijedou už s hotovými vraty rozloženými na několik částí. Na místě je pak už jenom instalují.

Namísto bourání otvoru volte výrobu na míru

Montáž vrat je poměrně rychlá záležitost. Vsadíme se, že vám výběr konkrétního typu a vzhledu vrat zabere více času než technikům samotná montáž vrat. Straší vás myšlenka, co když bude otvor nakonec o trochu větší nebo menší než samotná vrata? Zdění a bourání se nemusíte bát. Minirol počítá s různou šířkou či výškou a vyrobí rolovací vrata do vaší garáže přesně na míru.

3.  Cena, která vás zahřeje

Podobně jako probíhají výprodeje v nákupních centrech, i u rolovacích vrat můžete narazit na výhodnější ceny. A ty přichází samozřejmě v zimě. Plánujete-li si v blízkých měsících vyměnit svá stará vrata od garáže, nečekejte až na jaro. Právě teď totiž můžete značně ušetřit.

Přesvědčili jsme vás, že je právě teď ta nejlepší doba, kdy začít shánět nová garážová vrata? Projděte si web minirol.cz část o garážových vratech a vyžádejte si nezávaznou poptávku.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *